Hakkımızda

Keşfetmek, öğrenmek ve büyümek için mükemmel bir başlangıç yapın! Yeni Nesil Anaokulu, Bornova, İzmir'deki en yenilikçi ve öğrenci odaklı eğitim kurumudur. Çocuğunuzun geleceği için en iyi temeli sağlamak amacıyla tasarlanmış bir ortamda, öğrenme ve keşif dolu bir yolculuğa hazır olun.
Sanatın İzinde İngilizceyle Büyüyen Çocuklar

BORNOVA YENİ NESİL ANAOKULU

Bornova’da adeta bir masal diyarına açılan anaokulumuz 2017 yılında kurulmuştur. Her biri alanında uzman, tecrübeli ve üniversite mezunu anaokulu öğretmenlerimiz ve yine her biri alanında uzman branş derslerimiz ile çocuklarımızın en iyi eğitimi sıkılmadan almasına önem veriyoruz.

Okul öncesi eğitimin çocuklarımızın gelişiminde sahip olduğu önemin farkındalığıyla çalışan Bornova Yeni Nesil Anaokulu’nda eğitim alan çocuklar özgüvenli, kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen, soran, sorgulayan, sorunlarına çözüm önerileri getirebilen başarılı bireyler olarak hayata hazırlanır. Sorumluluğumuzun çocukların düşünme ve sorgulama yeteneğini geliştirmek, değişen ve gelişen dünyaya uyum sağlayan, hayat boyu öğrenen mutlu bireyler yetiştirmek olduğuna inanıyoruz.

Yeni Nesil Anaokulu, çağdaş bir eğitim anlayışıyla çocuğunuzun potansiyelini en üst düzeye çıkarırken, aynı zamanda onların ilgi ve meraklarını besler. Deneyimli ve tutkulu öğretmenlerimiz, her çocuğun bireysel ihtiyaçlarına odaklanırken, onları keşfetmeye teşvik eden öğrenme ortamları oluşturur.
Yeni Nesil Anaokulu, ilgi çekici bir müfredatla dolu bir dünya sunar. Yabancı dil, sanat, bilim, spor gibi alanlarda etkileşimli dersler ve etkinliklerle çocuklarımızın yaratıcılıklarını ve problem çözme becerilerini geliştiririz. Oyun temelli öğrenme yaklaşımımız, çocukların özgüvenlerini güçlendirirken, eğlenceli ve keyifli bir ortamda öğrenmeyi teşvik eder.

Çocuklarımıza, aldıkları temel Montessori sınıf eğitimlerinin, dil gelişimi, okul öncesi hazırlık, rehberlik ve öz bakımlarının dışında da, birçok branş dersi sunmaktayız. İngilizce, Satranç, Yaratıcı Drama, Robotik Kodlama, Müzik Ritim Orff, Zeka Oyunları, Modern Dans, El Sanatları, Çocuk Yogası, Jimnastik, Bale, Piyano ve yüzme gibi branş derslerimizle çocuklarımızın öğrenirken eğlenmesini de amaçlamaktayız.